Format Kitap
Barkod 9789944343930
Yayın Tarihi 2010-07-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 96
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 205 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Lyman Frank Baum

Oz Büyücüsü, dünya çocuk edebiyatında yepyeni bir dönem başlatan ve yayımlandığı 1900 yılından bugüne yüzlerce filme, oyuna, baleye konu olan bir başyapıttır.
Dorothy, Kansastaki küçük bir çiftlik evinde, teyzesi, amcası ve sevgili köpeği Toto ile birlikte yaşamaktadır.
Küçük çiftlik evi, uçsuz bucaksız çayırların ortasındadır ve çevresinde ne bir başka ev vardır ne de Dorothynin arkadaşlık edebileceği çocuklar. Dorothy, bazen sıkılır bu yüzden, üzülür, Keşke burada yaşamasam; başka yere gitsem diye düşünür.
Veee, bu düşüncesi bir gün gerçek olur!
Çok büyük bir fırtına patlak verir birden. Fırtına o kadar güçlüdür ki, Dorothy ile Totonun içinde bulunduğu evi bir yaprak gibi havaya kaldırıp uçurur!
Dorothy, Toto ve küçük ev, saatlerce havada uçar. Sonunda fırtına onları yere indirir.
Nereye mi?
Büyük ve Muhteşem Oz Büyücüsünün, İyi Kalpli Kuzey Cadısı Glendanın, yeni arkadaşları Korkuluk, Teneke Adam ve Aslanın yaşadığı yere Burada Dorothy, Toto ve yeni arkadaşlarını pek çok macera da beklemektedir.
Glenda, Bu öpücük, gerektiği zaman seni koruyacak. Ne olursa olsun, kendine güven Dorothy. Kendine güvenir ve umudunu kaybetmezsen, istediğin her şeye ulaşabilirsin, dedi.
Oz Büyücüsü, Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından ilk kez 2009-2010 sezonunda sahnelenmiştir. Şimdi de bir masal kitabı olarak, Anadoludaki tüm çocukları tiyatroyla buluşturma projesi kapsamında, Mehmet Zorlu Vakfı tarafından siz değerli çocuklarımıza ve gençlerimize sunulmaktadır.

devamını oku..
% 15
indirim
10.20
Liste Fiyatı : 12.00
Kazancınız : 1.80
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15.00 indirim