Hoşgeldiniz üye girişi yapın yada hesap oluşturun.
Yazar : Kat Howard
Çevirmen : Özden Umut Akbaş
Yayıncı : Misis Kitap
Kategori : Roman - Fantastik
Fiyat: 17.50 TL   Liste Fiyatı : 25.00 TL
Ürün Satışta. % 30.00 İndirim
Barkod-ISBN : 9786056665516
Yayın Tarihi : 0000-00-00
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Masaldan Öte Melete
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 380
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Sanatçıların inzivaya çekildiği, saygın ama karanlık sırlar taşıyan sanat okuluna adını veren Melete üç Yunan perisinden birisidir: Aoide (şarkı), Mneme (hafıza) ve Melete (uygulama). Yani kardeşlerden en küçüğü.
Melete'nin, sanatçılara çalışmaları sırasında ilham verdiğine inanılır. Okulun kurucuları burayı yeni yetişmekte olan sanatçıların, dış dünyanın müdahalesinden uzakta, sadece sanatlarına odaklanabilecekleri bir yer olarak tasarlamıştır. Yazar Imogen ve dansçı kardeşi Marin, özel olarak seçildikleri Melete'de sanatı ve aşkı uzanabilecekleri kadar yakınlarında bulmuştur. Ancak kısa süre içinde okulda gözle görünenden fazlası olduğunu anlamaya başlarlar. Imogen çocukken hayalini kurduğu bir rüyayı yaşamaktadır. Ancak geçmişinden kaçmak ve gerçek arzusuna ulaşmak istiyorsa, korkunç bir bedel ödemek zorundadır...
Kat Howard olağanüstü bir genç yazar ve çok güçlü bir roman yazmış. Bu kitap aile olmayı, sanat için ödemeye hazır olduğumuz bedelleri, periler ülkesinin tuhaf müziğini ve insanı büyüleyen ortamını anlatıyor.
-Neil Gaiman- Amerikan Tanrıları'nın Yazarı-

Okuyucu Yorumları