Format Kitap
Barkod 9789758733637
Yayın Tarihi 2010-10-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 10.Baskı
Sayfa Sayısı 222
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Cecily Von Ziegeser
Çevirmen   : Zeynep Yeşiltuna

Kızlar müthiş bir seri başlıyor! New York, Yukarı Doğu Yaka´da yaşayan bir grup zengin genç arasında yaşanan acayip olayların anlatıldığı Dedikoducu Kız, çoğu zaman komik ve eğlenceli, kimi zamansa bütünüyle insancıl ve son derece duygusal bir roman.

17 yaşındaki Blair Waldrof ve sosyetenin en güzel kızlarından Serena van der Woodsen iki eski arkadaştır. Serena, bir süreliğine şehirden ayrılıp bir yatılı okula gidince aralarındaki her şey tamamen değişir. Serena yeni okulundan atılıp geri döndüğünde eski güzel günler yerine Çin işkencesini andıran yeni bir ortamda, acı verici deneyimler yaşamak durumunda kalır. Herkes tarafından dışlanır, zira şehirde Serena ile ilgili son derece uçuk dedikodular dolanmaktadır. Bununla beraber bütün erkekler ya Serena´ya aşıktır ya da onunla bir kez olsun yatabilmenin yolunu arıyordur Bakalım Blair ve Serena´nın arasına giren şey ne? Serena hakkında söylenenler gerçek mi? Serena için işler düzelecek mi? Blair ve Serena romantik aşkı bulabilecek? Ya, seks mümkün mü acaba?

Son derece munzur ve sürükleyici
-Kirkus

Hınzır, günahkâr bir zevk. Kitabın kendine has öyle bir dedikodu etkisi var ki, bir kere içine daldıktan sonra kendinizi kurtaramıyorsunuz!
-Publisher´s Weekly

devamını oku..
% 50
indirim
12.00
Liste Fiyatı : 24.00
Kazancınız : 12.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim