Format Kitap
Barkod-ISBN 9786051422299
Yayın Tarihi 2013-04-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 292
Kapak Ciltli
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Suzanne Selfors
Çevirmen   : Alaz Özbek

SİHRİN YETİŞTİĞİ GİZEMLİ BİR DİYARA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?

Küçük kız, köprünün kenarından suya doğru eğildi. Su, mavi gökyüzünün görüntüsünü yansıtıyordu. Kendisine bakan bir yüz görene kadar eğilmeye devam etti. Nefesini tuttu. Kendi yansımasını tanıması birkaç saniye sürdü. Kendini daha önce hiç pürüzsüz bir ten, yeşil gözler ya da pembe yanaklarla görmemişti. Ayrıca daha önce kendini gri saçları olmadan da görmemişti. Saçlarım! diye haykırdı.
Ceviz sevinçle, Evet, saçların, dedi. İlk ılıktan beri hiçbir ılığın bu renk saçları olmamıştır. Sevinçle zıplayınca köprü sallandı. Bu bir işaret. Güvenilir, nefis, harika bir işaret. Isabelle bir zamanlar ince ve cansız gözüken ama artık kalın ve yeşil olan saçlarına baktı.
Suzanne Selfors, söylentilere bakılırsa, eşi, iki çocuğu, kedisi, köpeği, bir tavuk sürüsü, üç marmot, iki İyileştirici Kiraz Ağacı ve bir fokla birlikte Washingtondaki sihirli bir adada yaşıyormuş. İnternet sitesi: www.suzanneselfors.com
Catia Chien ise Güney Kaliforniyadaki stüdyosunda çalışan hevesli bir ressam. Son zamanlarda film, animasyon, çizgi roman antolojileri, galeriler ve çocuk kitaplarının yaratım çalışmalarında görev alıyor.

devamını oku..
Kategori : Roman
% 50
indirim
11.00
Liste Fiyatı : 22.00
Kazancınız : 11.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim