Format Kitap
Barkod 9786054820658
Yayın Tarihi 2018-03-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 172
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Seda Çıngay Mellor
Yazar   : Alberto Barrera Tyszka

Güçlü temalar ve güçlü bir anlatım.

Susan Hill

Kan korkunç bir dedikoducudur, bütün laboratuvar teknisyenlerinin bildiği gibi her şeyi herkese söyler.

Hayatın salt şanstan ibaret olduğunu kabullenmekte neden bu kadar zorlanırız?

Dr. Andrés Miranda bir trajediyle karşı karşıyadır: Kısa süre önce kanser teşhisi konan babasının yalnızca birkaç haftalık ömrü kalmıştır. Doktor -ve evlat- Andrés Miranda bunun yanı sıra bir ikilemle de karşı karşıyadır: İnsan doktor da olsa babasına yakında öleceğini nasıl söyler? Böylece babasını, yıllar önce çocukken yine birlikte gittikleri Isla Margarita'ya götürerek ona bu acı gerçeği söyleyebileceğini ümit eder.

Eski hastalarından Ernesto Duran ise kendisine fiziksel bir rahatsızlığının olmadığı söylenmiş olsa da ciddi şekilde hasta olduğundan emindir. Eşinden ayrıldığından beri, ölümcül bir hastalığın belirtileriyle boğuştuğuna inanmaktadır ve bu inancı zamanla hastalık hastalığından da öte bir takıntıya dönüşmüştür. Adamın bu saplantılı hali Dr. Miranda'nın sekreteri üzerinde tuhaf bir etki yaratır ve genç kadın tüm çabalarına rağmen bu adama şefkat beslemekten geri duramaz.

Hastalık ve sağlığın anlamına, yaşamın doğasına ve absürtlüğüne dair bu incelikli romanla, Venezuelalı yazar Alberto Barrera Tyszka bizleri derin ve felsefi bir keşif yolculuğuna çıkarıyor.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
% 5
indirim
18.53
Liste Fiyatı : 19.50
Kazancınız : 0.97
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5.00 indirim