Format Kitap
Barkod 9789752117389
Yayın Tarihi 2018-04-18
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 4.Baskı
Sayfa Sayısı 128
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Asuman Portakal

Şımarık Puhpuh, geçen hafta, Çüş, çüşşş! diyerek girmişti kapıdan. Gidene kadar da çüşleyip durmuştu. Dayanamayıp, Hayrola, eşekler mi var burada? demiştim. Yüzüme bakıp sırıtmıştı. Bu hafta da çüşlerse canına okuyacağım onun. Umarım çüşler!
İşler umduğum gibi gitmedi. Ben Puhpuhu pataklamayı düşünürken, o benim KAHRAMANIM oldu. Ağlarını GICIK BİR MİLYONCUyla ören ÇILGIN YAZ tatilimin en matrak anısını ona borçluyum. Yalnız ona mı? Bir de ZEPLİN TEYZENİN YILDIZLARI var!
Siz bu kitabı okurken, ben ZEPLİN TEYZEnin sözünü ettiği o KIRK FIRIN EKMEĞİ YEMEYE GİDECEĞİM. Rengârenk yıldız tozlarına bulanmak istiyorsanız siz de gelin arkamdan. Fıslık çalmayı da unutmayın!
Yolculuğumuz; bir kaleydoskoptan dünyaya bakmak için değil, KALEYDOSKOBUN KENDİSİ OLMAK İÇİN...

YAZAR HAKKINDA
1978 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (MSÜ) Resim Bölümünden mezun oldu. 1980-2004 yılları arasında Millî Eğitim Bakanlığına bağlı ortaöğretim kurumlarında resim öğretmenliği yaptı. Çeşitli karma sergilere katıldı, iki kişisel sergi açtı. Eserleri Türkiye, Yunanistan, İsveç, İrlanda ve Japonyada özel koleksiyonlarda yer almaktadır. İlk kitabı Çok Komiksin Margarita ile 2009 Ayfer Öneysan Çocuk Yazını Birincilik Ödülünü aldı. 2009 yılında yayımlanan Hızın ve Devrimin Sanatı Fütürizm isimli kitabın yazarları arasında yer aldı. Öykü Teknesi Edebiyat Dergisinde Çocuklar da Yazar köşesini hazırlamaktadır.

YAZARIN ALTIN KİTAPLARDAKİ DİĞER KİTAPLARI
Geveze Çizgiler, Dolambaç Ağacı da Neymiş?, Günleri Gıdıkla Şapşu

devamını oku..
% 25
indirim
12.00
Liste Fiyatı : 16.00
Kazancınız : 4.00
Miktar :  
Adet
Stoklarla sınırlıdır
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim