Format Kitap
Barkod 9786053759409
Yayın Tarihi 2019-04-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 424
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ruth Ware
Çevirmen   : Aslıhan Kuzucan

Gizemler bitmiyor... Son sayfaya kadar! Elimden bırakamadım bu kitabı!

-Reese Witherspoon

10 Numaralı Kamara'nın yazarından gerilim dolu bir roman daha.

-People

Big Little Lies'ı özleyenler... En yakınınıza bile güvenip güvenemeyeceğinizi soran bu psikolojik gerilim romanını kaçırmayın.

- Cosmopolitan
Cennet gibi bir kasabada, Salten'da güzel bir haziran sabahı köpeğini yürüyüşe çıkaran bir kadın. Menzil'de, o güzel nehir kıyısında insan hayatta olduğunu daha iyi hissediyor. Derin bir nefes al, ver. Sonra kadın, köpeğinin ağzında bir şey görüyor. Dehşet gösteriyor yine kendini. Kemik bu, bir insan kemiği...
Ertesi gün, Londra ve etrafındaki üç kadının, Fatima, Thea ve Isa'nın telefonuna aynı kısa mesaj geliyor. Korkuyla bekledikleri, hiç görmeyeceklerini umdukları bir cümle. Bir zamanlar aralarından su sızmayan arkadaş gruplarının dördüncüsü Kate'in yazdığı üç kelime...
Size ihtiyacım var.

Bu dörtlünün bitirmeleri gereken bir oyun var. Çevrelerindekileri ne kadar iyi ikna edebildiklerini sınadıkları, büyük yalanlardan ibaret bir oyun.

10 Numaralı Kamara ile Kapkaranlık Ormanda'nın New York Times çoksatan yazarı, çağımızın Agatha Christie'si Ruth Ware'den, arkadaşlık, yalan ve tehlikeli oyunlarla örülü, düğüm düğüm açılan, tüyler ürpertici bir roman.

devamını oku..
% 20
indirim
45.60
Liste Fiyatı : 57.00
Kazancınız : 11.40
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim