Format Kitap
Barkod 9789944822541
Yayın Tarihi 2020-03-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 838
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Diana Gabaldon
Çevirmen   : Seden Gürel

Eşsiz bir hikâye anlatımı Unutulmaz karakterler Zengin tarihi detaylar

İşte bunlar Diana Gabaldonın romanlarına damgasını vuran en büyük özellikler. Yayınlanır yayınlanmaz New York Times gazetesinin en çok satan kitaplar listesine hızlı bir giriş yapan Yabancı serisi, eleştirmenlerin büyük övgüsünü kazandı ve milyonlarca okuyucuyu etkisi altına aldı. Serinin başlangıç kitabı olan ve heyecanlı bir macera ile bir aşk hikâyesini başarıyla harmanlayan bu büyüleyici ve tutku dolu romanda olağanüstü iki karakterle tanışıyoruz; Claire Randall ve Jamie Fraser. 


Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, savaştan dönmüştür ve tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Salisbury Düzlüğünde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçyada bir yabancı olarak bulur. Sene 1743tür.
Anlayamadığı güçler tarafından zaman içinde geçmişe savrulan Claire, hayatı için tehdit oluşturabilecek mülk sahipleri ve casusların arasına düşmüştür. Cesur bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser, Clairee öyle sınırsız bir aşk sunar ki, genç kadın sadakat ve tutku gibi iki zıt duygunun arasında sıkışıp kalır. Farklı zamanlarda yaşayan ve hiç ortak özellikleri olmayan bu iki adam arasında bir seçim yapması gerekmektedir.

devamını oku..
% 30
indirim
41.93
Liste Fiyatı : 59.90
Kazancınız : 17.97
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim