Format Kitap
Barkod 9786050920635
Yayın Tarihi 2014-05-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 488
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Camilla Lackberg
Çevirmen   : Taciser Belge, Ayşen Anadol


Gerilim dozu hiç düşmeyen bir Camilla Lackberg romanı
Denizde bulunan bir kız çocuğu cesedi, küçük ve sakin kasabanın akla hayale gelmeyecek sırlarını ortaya çıkarıyor

Dünyada 1.800.000in üzerinde satan roman şimdi Türkçede

Son sepet takılmış gibiydi, sert bir hamleyle çekmek için ayağını teknenin küpeştesine dayadı. İpin yavaş yavaş gevşediğini hissetti ve sepetin zarar görmemiş olmasını diledi. Eski ahşap teknesinin küpeştesinden eğilip ne durumda olduğuna baktı. Ama yukarı gelen sepet değildi. Kabaran deniz, bir an için gökyüzünü işaret ediyormuş gibi görünen beyaz bir el tarafından yarıldı.

Fjällbackada denizde boğulmuş küçük bir kızın cesedi bulunur. Önce bunun bir kaza olduğu sanılsa da, adli tıp sonuçları küçük kızın cinayete kurban gittiğini göstermektedir. Savunmasız bir çocuğun öldürülmesi kasaba halkının olduğu kadar, Fjällbacka polisinin de kanını dondurur.
Polisin araştırması, bu sakin kasabada akla hayale gelmeyecek karanlık sırları açığa çıkarırken, komşular arası kan davalarının da iyice şiddetlenmesine yol açacaktır.

Müthiş bir tempo İnsan psikolojisinin karanlık bölgelerine
nüfuz ediyor.
Sunday Times

Läckberg kan dondurucu sahneler ile sıcacık aile ortamını harmanlamakta çok usta.

Yazar hakkında:
1974 yılında Fjällbackada doğdu. Göteborg Ekonomi Üniversitesini bitirdi. Stockholmde birkaç yıl ekonomist olarak çalıştı. Katıldığı yaratıcı yazarlık kursunda ilk romanı Buz Prensesi (Doğan Kitap, 2012) yazdı. Parlak bir yazarlık kariyerinin başlangıcını oluşturan bu kitabı, dokuz polisiye roman, iki yemek kitabı ve bir de çocuk kitabı izledi. Läckbergin polisiye romanları sadece ülkesi İsveçte değil, Danimarka, Fransa ve İspanyada çok satanlar listelerinde 1 numaraya çıktı. Yazar 2008 yılında Fransanın en saygın polisiye yazarlarına verilen Grand Prix de Littérature Policière ödülünü aldı. Yazarın Vaiz adlı kitabı da Doğan Kitap tarafından yayımlanmıştır.

devamını oku..
Kategori : Roman - Polisiye
% 20
indirim
28.15
Liste Fiyatı : 35.19
Kazancınız : 7.04
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim