Hoş geldiniz üye girişi yapabilir veya hesap oluşturabilirsiniz

Format Kitap
Barkod-ISBN 9789752977945
Yayın Tarihi 2006-09-14
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Suikast
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 300
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Bülent Ruscuklu

Ortadoğu tarih boyunca dünyanın kargaşalı, sorunlu bölgesi olmuştur. Siyasi yönden, dini, askeri açıdan her zaman mücadele yaşanmıştır. Yine sıcak ve kanlı bir ve kanlı bir dönemden

geçilen bugünlerde, tüm dünyanın gözlerî buraya çevrilmişken her ülke kendi çıkarına göre ayrı ayrı hesaplar yapıyor bu topraklar üzerinde. Kimi gizli kimi açık herkes bir strateji belirleyerek tüm planlarını bunun üzerine kurup yürütüyor.

Dünya kamuoyunu meşgaleden pek çok teori var Ortadoğu’yla ilgili. ABD´nin İran´a müdahalesi gerçekleşecek mi? Bunun için ne gibi şartların sağlanması gerek? Bölgede hangi ülke kimin yanında yer alacak? Bu stratejik oyunda Türkiye taşlarını nasıl yerleştirmeli?

Bu kaos ortamında kahramanımız MİT ajanı Mete Çeliker´in eline çok gizli önemli bir bilgi geçiyor. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı´na suikast düzenleneceğini öğrenen Mete Çeliker, yılların deneyimini ve bilgi birikimini, gizli bağlantılarını ve zekâsını kullanarak Başbakan´ı kurtarabilecek mi? Bölgedeki hassas dengeleri de gözeterek bu suikastın arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?Suikast, gizli servislerin, komploların, ihtilallerin eksik olmadığı uluslar arası siyaset arenasında Ortadoğu’nun yakın geçmişini ve bugününü mercek altına alan, nefes kesen bir macera romanı.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 50
indirim
7.50
Liste Fiyatı : 15.00
Kazancınız : 7.50
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %50.00 indirim