Format Kitap
Barkod 9786055175269
Yayın Tarihi 2013-07-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 344
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Sandi Tanaka
Çevirmen   : İrem Karay Yücel

Babası ve ikiz kardeşiyle birlikte Şangaydaki köklerinden ayrılıp hayaletlerle dolu olan Siyah Adaya göçen Cassandranın Adadaki mücadelesi devam ediyor.
Cassandranın ve Adanın kaderini değiştiren savaş başlamış, Japonlar Adada hüküm sürmektedir. Japon işgaliyle birlikte tehlikeli ve acımasız bir adamın ellerine tutsak düşen Cassandra, onu hep huzursuz etmiş olan görüntüleri görme yeteneğini geri kazanmaya çalışır.
Sevdiklerinin ve Adasının kurtuluşu için senelerce yok saydığı hayalet gözlerine ihtiyacı olan Cassandranın, hayaletlerini geri kazanmaktan, bir hayalet ordusu oluşturmaktan başka çaresi yoktur artık... Cassandra, onlarla işbirliği yapmaya, Adanın tarihinde önemli bir rol oynamaya hazırdır.
Giderek yalnızlaşan, sevdikleri uğruna kendini feda eden Cassandra, hem kurtuluşu hem de laneti olan bu Adayı kurtarmak isterken, bir yandan da kaçmak için yanıp tutuşur. Ancak onu orada tutan hayaletlerden öte başka şeyler de vardır...

SİYAH ADA, okuyucuları, 1920lerden İkinci Dünya Savaşı sırasındaki Japon işgaline ve Adanın radikal bir şekilde parıltılı, kozmopolit bir şehre dönüşümüne götüren nefes kesici bir destan.
 

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 25
indirim
23.06
Liste Fiyatı : 30.75
Kazancınız : 7.69
Miktar :  
Adet
Stoklarla sınırlıdır
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim