Format Kitap
Barkod 9789751038005
Yayın Tarihi 2017-09-20
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Özgür Aras

Kim olduğunuza, nasılyaşadığınızadeğil, yaşamınızıneyedönüştürmekistediğinizeodaklanın! Olmuyor mu, birdahadeneyin! Yineolmuyor mu, birdaha! Her başarısızdeneme size yepyenigörüşler, yenivizyonlar, kendinizdegeliştirmenizgerekenyönlerefarklıbakışaçılarıgetiriyor; sadecesizdahabununfarkındadeğilsiniz! O haldeşimdikendinizlehemenbirbarışanlaşmasıimzalayın ve yürüyün, daimaileriye; ihtiyacınızolankaynakzatensizinle...

Sizyürüdükçeçevrenizinnasılrenklendiğini, algınızınnasıldeğiştiğinigöreceksiniz. Dünya, pesetmeyeninsanlara her zamansaygıduydu ve ödüllendirdi; bundansonra da böyleolacak.Kendisi ve yaşamıiçinmücadeleedenbirini ne durdurabilirki?

Olanaklarıbolbirailededoğmuşolmayabilirsiniz, size fırsatlaraltıntepsidesunulmamışolabilir, belki de hatırısayılırbirdestekaradığınızdaarkanızdakimseyibulamadınız! Pekiyakendigücünüz?..İşteonusakınesgeçmeyin! Çünküsizihedefinizeulaştıracakolanşey, kendiiçinizdekigüç... Gücünüzeinanırsanızerya da geçkendiniziistediğinizyerdebulursunuz... Aslındaformülbukadarbasit: Sizkendinizeinanın, hayat da size inansın...

Hayalleriniz ne kadarbüyük? Kendiişinikurmuş, başarılıolmuşhattazirveyegözünüdikeninsanlaraimrenerekbakmayımıtercihediyorsunuz, yoksakendihayallerinizinpeşindengidecekcesaretesahipmisiniz?

Çalıştığısayısızünlüisim, İstanbul gecehayatınakazandırdığımekânlar ve ilgiyletakipedilensosyalsorumlulukprojeleriyle 25 yıllıkmeslekhayatındaadındansözettirenbaşarılı İletişim Danışmanı Özgür Aras, budefakendiyaşamöyküsündenyolaçıkarak size MarkaOlmaYolunuaçıyor... Nedensizinadınız da birmarkaolmasın?..

devamını oku..
17.00
Liste Fiyatı : 17.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim