Format Kitap
Barkod 9789752102170
Yayın Tarihi 2017-12-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 4.Baskı
Sayfa Sayısı 543
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Stephen King
Çevirmen   : Gülden Şen

İÇERİK TANITIM
Bir zamanlar lanetli Derry kentinde dört arkadaş birbirine yardım ederek kahramanca
bir şey yapmışlardı ve bu asla anlayamadıkları bir şekilde onları değiştirmişti.
Yirmi beş yıl önce Down sendromlu bir çocuğu zorbaların ellerinden kurtaran ve artık farklı yaşamları ve sorunları olan Beavy, Henry, Pete ve Jonesy her yıl düzenledikleri geleneksel kamp tatili için Maine ormanlarında buluşurlar. Sessiz sakin bir dinlencenin hayalini kuran arkadaşların kampına gelen bir yabancı, gökyüzündeki ışıklar hakkında anlamsız sözler mırıldanmaya başlayınca kamptaki huzur bir anda yok olur. Dört arkadaş tam da bu zoraki misafirden kurtulmanın planlarını yaparken ansızın kendilerini başka bir dünyadan gelen korkunç bir yaratıkla giriştikleri ölüm kalım savaşının içinde bulurlar. Hayatta nasıl kalabileceklerinin sırrı ortak geçmişlerinde ve Rüya Avcısı'nda saklıdır.
Stephen King'in korkunun sınırlarını denediği Rüya Avcısı, eleştirmenlere göre Kemik Torbası'nın ardından yazdığı en ürpertici romandır.
YAZAR HAKKINDA
Stephen King, hepsi de dünya çapında çok satanlar listelerine girmiş elliden fazla romanın yazarıdır. Son eserlerinin arasında Doktor Uyku ve CBS'te çok başarılı bir dizi yorumlaması olan Kubbe'nin Altında vardır. Romanı 22/11/63, New York Times Kitap Eleştirisi tarafından 2011'in ilk on kitabı arasında gösterilmiş, En İyi Gizem/Macera Romanı seçilerek Los Angeles Kitap Ödülü'nü ve Uluslararası Macera Yazarları En İyi Kitap Ödülü'nü kazanmıştır. Yazar, 2003'te Ulusal Kitap Vakfı'ndan Amerikan Edebiyatına Güzide Katkı Madalyası almıştır. Kendisi de roman yazarı olan eşi Tabitha King ile Bangor, Maine'de yaşamaktadır.
YAZARIN ALTIN KİTAPLAR'DAKİ DİĞER KİTAPLARI
Hayvan Mezarlığı, Göz, Kujo, Çağrı, Mahşer, Mahşer (Yeni Baskı), ?O, Sis, Tepki, Medyum, Sadist, Şeffaf, Azrail Koşuyor, Gece Yarısını 4 Gece, Ruhlar Dükkânı, Kemik Torbası, Yeşil Yol, Maça Kızı, Rüya Avcısı, Kara Ev, Karanlık Öyküler, Buick 8, Cep, Yazma Sanatı, Bir Aşk Hikâyesi, Oyun, Duma Adası, Karanlık Çökünce, Çılgınlığın Ötesi / Kara Kule Serisi: Kara Kule (Silahşor), Üç'ün Çekilişi, Çorak Topraklar, Büyücü ve Cam Küre, Calla'nın Kurtları, Susannah'nın Şarkısı, Kule, Kara Kule; Silahşor'un Doğuşu, Kara Kule; Eve Giden Yol, Kara Kule; İhanet, Kara Kule; Gilead'in Düşüşü, Kara Kule; Jericho Tepesi Savaşı, Kara Kule; Silahşor-Yolculuk Başlıyor, Kubbe'nin Altında, Christine, Zifiri Karanlık Yıldızsız Gece, 22/11/63, Anahtar Deliğinden Esen Rüzgâr, Mahşer; Kaptan Trips, Bay Mercedes, Christine, Diriliş

PLANLANMIŞ REKLAM ÇALIŞMALARI
Hürriyet, Radikal Kitap Eki İlanları, E-Bülten
SİPARİŞ ADEDİ ......... adet
Altın Kitaplar
Göztepe Mah. Kazım Karabekir Cad. No:32
Mahmutbey ? Bağcılar / İSTANBUL
Tlf.: (0.212) 446 38 88 Pbx Genel Dağıtım PUNTO KİTAP HİZ. A.Ş.
Çobançeşme Mah. Altay Sk. No: 8
Yenibosna 34196 İstanbul
T: 212 496 10 50 F: 212 551 30 13
E: nermin.yucel@puntokitap.com

devamını oku..
Etiketler : Stephen King
40.00
Liste Fiyatı : 40.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim