Format Kitap
Barkod-ISBN 9789754586220
Yayın Tarihi 2005-01-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 405
Kapak Ciltli
Kağıt
Boyut 130 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Hamdi Koç

Şimdi, nihayet, anlaşılacağıma inanıyorum. Yani, dinleneceğime ve anlayışla karşılanacağıma. Umudum var. İlginizi çekeceğim. Çekip götüreceğim ilginizi, ve sizi, yanımsıra. Beni bırakamayacaksınız. Bırakmak isteyecek, ama bırakamayacaksınız. Çünkü ben yaşayan tek serbest adamım. Serbestçe konuşan, serbestçe ilerleyen bir adam. İçinden güçlü duygular gelen ve en önemlisi, kendini engellemeyen bir adam.
Katil, gazeteci, politikacı, romancı, şöhret... Cömert sürprizlerle dolu bir hayat insanı ne yapmaz ki? Yeter ki insan serbest olsun. Ya da hiç olmazsa serbest kalmak istesin, sokağa çıksın ve yürümeye başlasın...
O, Can. Sadece Can. Hayatımızın ve sokaklarımızın en yaralı, en cesur, en şiddetli ve en şanslı kahramanı. Elindeki silahları hiç çekinmeden kullandı. Çok can yaktı. Ama hiç can sıkmadı. Aksine, Bir tarih yazdı, hiçbir şey yapmadıysa. Bu roman, Can´ın kişisel tarihi. Tarihi kıskandıracak kadar tempolu, içten ve canlı.
Melekler Erkek Olur ve Çiçeklerin Tanrısı romanlarıyla Türkiye´nin en çok okunan yazarları arasına giren Hamdi Koç´tan başdöndürücü bir serbest maceralar kitabı: İyi Dilekler Ülkesi.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 15
indirim
19.68
Liste Fiyatı : 23.15
Kazancınız : 3.47
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.