Format Kitap
Barkod 9786053848486
Yayın Tarihi 2015-03-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 672
Kapak Sıvama Cilt
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Penny Simkin
Yazar   : Janet Whalley
Yazar   : Ann Keppler
Yazar   : Janelle Durham
Yazar   : April Bolding
Yazar   : Penny Simkin;Janet Whalley;Ann Keppler;Janelle Durham;April Bolding
Çevirmen   : Selim Yeniçeri

Doğumla ilgili sadece
tek bir kitap almak istiyorsanız,
işte aradığınız kitap!

Bir milyondan fazla basılmış, yeniden gözden geçirilerek güncellenmiş olan bu kapsamlı ve yetkin kitap size hamilelik, doğum, doğum sonrası dönemle ve yeni doğan bebeğinize nasıl bakmanız gerektiğiyle ilgili bilgiler veriyor.
En eksiksiz... Gebelikten bebeğin yaşamının ilk dönemlerine kadar bütün hamilelik sürecini kapsıyor. Hamilelik ve doğumda neler beklemeniz gerektiğini, doğumu mutlu ve sağlıklı bir deneyim haline getirmek için uzmanlarınızla nasıl birlikte çalışabileceğinizi anlatıyor.
Hem en yetkin hem de kullanması en kolay... Kolay okuma ve hızlı referans sağlamak için iyi düzenlenmiş bir kitap. 60'tan fazla tablo, 190'dan fazla fotoğraf ve illüstrasyon, bilgiyi netleştiriyor; doğumla ilgili herhangi bir kitapta bulabileceğinizden çok daha fazla görsel yardım içeriyor.
En güncel... Doğum sancıları sırasında kullanabileceğiniz en etkili, en son kişisel rahatlık ve duygusal destek yöntemlerini sunuyor. Doğum öncesi beslenme, ağrı kesiciler, gebelik müdahaleleri ve çocukluk aşılarıyla ilgili en son bilgileri içeriyor. Kitabın her bölümü yenilenmiş, güncellenmiş ve genişletilmiştir.

devamını oku..
% 40
indirim
13.50
Liste Fiyatı : 22.50
Kazancınız : 9.00
Miktar :  
Adet
Stoklarla sınırlıdır
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %40 indirim