Format Kitap
Barkod 9789751039590
Yayın Tarihi 2019-02-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 128
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 215 X 255

Emeği Geçenler :
Yazar   : Gürkan Topçu

Gürkan Topçu, namıdiğer Gürkan Şef Denizli'de dünyaya gelmiştir. Ailesinin işi gereği gıda sektörüyle iç içe büyüyen Gürkan Topçu, lise eğitiminin ardından İstanbul'a gelerek Mutfak Akademisi'nde Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği eğitimi aldı. Hocasının tavsiyesiyle aşçılık eğitimini de bitirdi. Buradan mezun olduktan sonra Avrupa ve Afrika Mutfağı diplomasını da aldı.
Eğitimlerinin ardından staj için İtalya'ya adım atan Gürkan Topçu aradığının makarna ve pizza olmadığını, kendisini heyecanlandıran şeyin et olduğunu fark etti ve Türkiye'ye geri dönerek çeşitli et firmalarında çalıştı. Bu arada et hakkında detaylı bir eğitim almak isteyerek İngiltere'de EnglandMeatSchool'da kasaplık eğitimi gördü. Böylece Türkiye'nin ilk diplomalı kasabı oldu.
Öğrencilik yıllarında proje ödevi olarak hayalini kurduğu Nişantaşı'ndaki Gürkan Şef Steakhouse mekânını 2014'ün Mayıs ayında hayata geçirdi. Dünya standartlarında hizmet anlayışıyla yola çıkan Gürkan Şef, Türkiye'de yeni şubeleri ile hizmet ağını genişletirken dünyanın gözde kentlerinde de yeni şubelerle Gürkan Şef markasını evrensel hale getirdi.
Onlarca TV programı yapan Gürkan Topçu, 2014 yılında dünyada ilk ve tek mangal programı olma özelliğine sahip Gürkan Şef ile Mangal Zamanını hazırladı ve sundu. Program farklı kanallarda yaklaşık 180 bölüm yayınlandı.
Ete ve işine olan tutkusu ile yeni tatlar ve konseptler yaratmak adına hız kesmeyen Gürkan Topçu, şimdi de dünyada ilk defa özgün bir lezzet olan Asado'nunburgerle buluştuğu Mr. AsadoBurger projesini hayata geçirdi. Konseptin tasarımından uygulanmasına kadar her detayıyla birebir ilgilenen Gürkan Topçu, bu projeyi hızlı bir şekilde uluslararası boyuta getirerek Gürkan Şef markasının ardından Mr. AsadoBurgeri de dünya markasına dönüştürerek bir Türk markasının neler başarabileceğini yeniden tüm dünyaya göstermeyi hedefliyor.
Sevgi, aşk, mutluluk, bağlılık...
Hangi işle uğraşıyor olursanız olun,
yukarıdaki duyguları hissediyorsanız başarılı olmanız kaçınılmazdır.
Burgerin Jönü

devamını oku..
47.00
Liste Fiyatı : 47.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim