Format Kitap
Barkod 9786051424354
Yayın Tarihi 2014-03-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 264
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Fadik Sevin Atasoy

DÜNYADAKİ EN KIYMETLİ MÜCEVHER YÜREĞİNDİR ÇÜNKÜ HİKÂYEN ORADA GİZLİDİR

AŞK, KENDİNE GİDEN YOLDA EN TATLI BAHANEDİR

Kırmızı Bavulum, bundan tam altı sene önce saklandığı dolaptan sinematografik bir biçimde fırlayarak konuşmaya başladı ve müthiş bir öneriyle beni yoldan çıkardı. Bavuluma göre, yaşamda kendime biçilen role isyan etmeli, hayatımın senaryosunu baştan yazmalıydım.
Öyle ikna edici konuştu ki, ona inanmaktan başka çarem yoktu. Dediğini yapıp tüm eşyalarımı ihtiyacı olanlara bağışladım ve İstanbuldan, evimden ayrıldım. Bir bavula sığdırdığım yükümle dünyanın farklı coğrafyalarında, kaderin cilvelerine kucak açtım.
Bir pazar sabahı Gümüşsuyunda buluştuğum babama; yaşamıma şahitlik eden biricik yoldaşım Kırmızı Bavulumun nasihatlerini, masal ile gerçeklik arasındaki kurgusal arayışımı, hikâyemin kahramanına isim vermediğimi, aslında aşkın kendimize giden yoldaki tatlı bir bahane olduğunu heyecanla anlatırken, babam, içimde sakladığım tutkunun ateşini gözlerimde görmüş, Kelimelerini yollarda bırakma. Yaz güzel kızım, ama yazacaksan kitap olarak yaz, demişti.
Bir hafta sonra, babamın ani vefatının ardından, o pazar gününü bavuluma bir vasiyet olarak yerleştirdim ve yine yollara düştüm. Memleketimden denizlerce uzak bir diyarda kaleme aldığım bu sihirli gerçek türündeki romanın her cümlesi, Babamın Uzaklarına adanmıştır...

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 50
indirim
11.00
Liste Fiyatı : 22.00
Kazancınız : 11.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim