Format Kitap
Barkod 9789753125352
Yayın Tarihi 2013-12-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 96
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Robert Klement
Çevirmen   : Firuzan Gürbüz

Köpekbalıkları hakkındaki her şey henüz keşfedilemedi. Örneğin bilgisayar ve video oyunlarıyla yakından ilgilendikleri bu kitap sayesinde kanıtlandı.

Tom, yaşamını neredeyse bilgisayar başında video oyunlarıyla geçiriyordu. Parmakları bilgisayar tuşlarına dokunduğunda yaşadığını hissetmeye başlıyordu: Galaksilerle savaşıyor, Ferrari arabalarla yarışlar yapıyor, hayali rakiplerle boy ölçüşüyordu. Komşu kızı Lisa, Tom'u bir türlü anlayamıyordu. Canavarlarla çarpışmayı, niçin kendisiyle hoşça vakit geçirmeye tercih ediyordu. Lisa'nın bilgisayar ve video dünyasını anlaması gerçekten çok zordu.
Bir gün her şey değişti. Tom ve arkadaşları Japonya'nın en büyük bilgisayar oyunu üreten firması tarafından test oyuncusu seçildiler. Tüm bilgisayar ve video oyunlarını, dünya pazarında piyasaya sürülmeden önce onlar test edeceklerdi... Ama bu oyunlar hiç de onların bildiği türden değildi. Dünya küçülmüş, sanki bütün korkular onların bilgisayarının ekranından çıkacakmış gibiydi. Sanal gerçeklik dünyasındaki tehlike Tom ve arkadaşlarının burnunun ucundaydı artık. Bu durumda Lisa ne yapıyordu: Mikado'nun çöpleri bir işe yarar mıydı acaba?

devamını oku..
Kategori : Masallar
% 5
indirim
14.25
Liste Fiyatı : 15.00
Kazancınız : 0.75
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5.00 indirim