Format Kitap
Barkod 9786050058147
Yayın Tarihi 2008-06-13
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 218
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Lisi Harrison
Çevirmen   : Zübeyde Yayman

Fıstıklar Takımı Geri Döndü...
Massie Block: Hâlâ harika. Hâlâ trend öncüsü. Hâlâ Octaivan Country Day´in sosyal hayatını yönetiyor ...en azından o öyle zannediyor. Zirvede kalmak için Massie, OCG´nin ilk erkekli kızlı Cadılar Bayramı partisini düzenlemeye karar veriyor. Ama hangisinin daha korkunç olduğundan emin olamıyor bir türlü -annesiyle babasının bütün yedinci sınıfları davet ettirmesi mi, yoksa partiyi Claire´le birlikte düzenlemek zorunda olması mı?

Dylan Marvil: Kiloları verdi. Hal ve davranış devam. Yeni ölçülerini bir erkeği kendine aşık etmek için kullanmayı hedefliyor.

Alicia Rivera: Fıstıklar Takımı, önceki sezondan kalma Burberry kazağından bile çabuk lime lime olurken, Alicia´nın yönetimi devralma zamanı belki de gelmiştir.

Kristen Gregory: Kıyafetler paylaşmak içindir. Erkekler değil. Dylan´ın hoşlandığı çocuktan hoşlanıyor. Elde etmek için de her şeyi yapacak.

Claire Lyons: Hâlâ dışarıda. Ama artık onlardan biri olmak istiyor. Fakat o Kedsler´den kurtulması gerçekten şart.

Fıstıklar Takımı Aralarına girmekten daha zor bir şey varsa, o da aralarında kalabilmek.
Lisi Harrison, MTV için birçok program yazdı ve yönetti. New York´ta oturuyor ve Fıstıklar Takımı serisinin diğer kitaplarını yazmakla uğraşıyor

devamını oku..
% 50
indirim
6.00
Liste Fiyatı : 12.00
Kazancınız : 6.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim