Format Kitap
Barkod 9789755747293
Yayın Tarihi 2014-10-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 98
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Necmettin Şahinler

Dünyâ ölçeğinde Tevhîde zarar veren, Tevhîdi şirke dönüştüren her türlü görünmez/örtülü odakları cin kavramı içerisinde değerlendirmek mümkündür. Başka bir deyişle ifâde etmeye çalışırsak Tevhîd'i bölen ister şeytânî isterse insânî olsun her türlü gizli plan/eylem örtülü cinciliğin bir ürünüdür.

Kur'ân örtülü/görünmez/sinsi bu varlıkların şerlerinden korunmanın, ancak All?h'a sığınmakla mümkün olacağını çok açık bir şekilde söylemektedir. Bu çerçeveden bakıldığında insânlar üzerinde Rabb'lik, Melik'lik ve İlâh'lık taslayanlar Tevhîd'in egemenliğini bölmekte ve insânları All?h yerine kendilerine kul/köle hâline getirmeye çalışmaktadırlar. Bu nedenle yapılan bu eyleme Cin Çarpması yerine Cin Bölmesi adını vermek daha isâbetlidir.

Her gün bizler sürekli bir Cin Bölmesi tehlikesiyle karşı karşıyayız. O kadar çok bölündük ki, ipi kopan dağılmış tesbih taneleri gibi olduk. Gönlümüz zihnimiz parça parça oldu. Ülkelerimiz/ sınırlarımız bölündü; mezheplerimiz/meşreplerimiz/dillerimiz/dinlerimiz bölündü; mescidlerimiz, okullarımız, iş yerlerimiz hatta evlerimiz bölündü. Üstelik olanca hızıyla sürüyor bu bölünme. Ne kadar küçük parçalara ayrılırsak o kadar güzel lokma oluyoruz çağdaş cinler sofrasında.

devamını oku..
Kategori : Diğer
% 5
indirim
13.30
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 0.70
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5.00 indirim