Format Kitap
Barkod-ISBN 9786051429533
Yayın Tarihi 2016-04-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 345
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Jackie Pilossoph
Çevirmen   : Alev Zeynep Şimşek

HAYAT PARDON AŞK PİYANGOSUNDA KİME NE ÇIKACAĞI BELLİ OLMAZ.
KİMİNE GOCUK KİMİNE ÇOCUK
ANNENİZ BEBEK SAHİBİ OLMANIZ İÇİN SEKİZ MİLYON DOLAR

Jamie'nin hayattaki tek aşkı, Jimmy Choo topuklular. Ağabeyi Danny'nin ise iki aşkı var; pek sağlam olmayan oyunculuk kariyeri ve kız tavlama becerisi. Ama anneleri piyangodan büyük ikramiyeyi kazanınca iki kardeşin hayatı sonsuza dek değişiyor.
Frankie yıllardır torun hasretiyle yanıyor. Artık parasını bastırıp torun sahibi olmaya hazır. Frankie, oğluna ve kızına, on iki ay içinde çocuk sahibi olmaları hâlinde (DNA testinden geçecekler elbette) 8 milyon dolar teklif edince, Jamie ve Danny onlara bu konuda yardım edecek kişiyi bulmak için çılgın bir arayışa başlayacak mecbur. Bu çaresiz ve komik arayışlarında prezervatif, hap ve tek gecelik eğlencelerin yerini baştan çıkarmalar, yumurtlama kiti ve falcılar alıyor. Üstelik hayatlarının seçimiyle karşı karşıyalar. Aşka mı teslim olacaklar yoksa büyük ikramiyeyi mi tercih edecekler?
Zekice diyalogları, aşk ve mizah dolu hikâyesi ve capcanlı karakterleriyle bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Büyük İkramiye, romantik komedi hayranlarının bayılacağı bir hikâye. Sesli güleceksiniz ;)

Aşk, büyük ikramiye umuduyla oynanan bir kumar tabii sonuçta. Ve bazen de teselli ikramiyesi çocuk bezi!!!

devamını oku..
Kategori : Hikaye - Öykü
% 50
indirim
12.00
Liste Fiyatı : 24.00
Kazancınız : 12.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim