Format Kitap
Barkod 9786056204722
Yayın Tarihi 2011-10-29
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 450
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Bilal Civelek

Borisın sırrı adlı kitap, Makedonyalı bir öğretmenin anılarının yer aldığı notlardan oluşmaktadır. Bu notlar eski bir kitapçının tezgahında tesadüfen bulunup romanlaştırılmıştır.

Almanyanın Stuttgart şehrinin eski kitaplar satan kitapçısında başlar her şey. Makedonyalı yaşlı bir adam el yazısı anılarını ona uzattığında dudak bükerek inceler. Ancak bu sayfaların, kariyerinin en güzel romanlarından birinin konusu olacağından habersizdir. Makedonca yazılmış notlar okunup çevirisi yapıldıkça unutulmuş bir SIR roman oluverir.

Dikkat edin! BORİSİN SIRRINI okurken;
Nasıl olur da bir sır insanın hayatını aynı anda hem çok olumsuz hem de çok olumlu etkileyebilir? Hayretler içerisinde göreceksiniz.
Bu sır içinde Makedonyalı Türklerin hazin öyküsünü öğreneceksiniz.
Osmanlı İmparatorluğunun geri çekilirken geride bıraktığı kökler, zihinlerinizde tazelenecek.
Balkanlarda yaşanan zulümlerde; hayatını kaybeden minicik bebeklerden yaşlılara ve kadınlara çekilen çileleri saklı bulacaksınız.

Boris, bilmeyerek Sırrını saklamak istedi ancak başaramadı. Bununla birlikte sırrının bir tarihi, bir devrin zülmetini ortaya çıkarması bakımından büyük bir hizmet sunduğunu unutmamak lazım!
DERDO ve DOKUNMAYIN PORTAKALİME adlı romanların yazarı Bilal Civelek uzun yıllar adından söz ettirecek bir esere imza atıyor. Ve diyor ki:

Kitabı okuduktan sonra Ona artık BORİS diyemeyeceksiniz.

devamını oku..
Kategori : Roman - Tarihi
23.00
Liste Fiyatı : 23.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim