Format Kitap
Barkod 9789755871882
Yayın Tarihi 2011-11-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 36
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 195 X 245

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aytül Akal
Yazar   : Mustafa Delioğlu
Yazar   : Aytül Akal;Mustafa Delioğlu

Korku, kapalı kapılar ardında kalmaktan çok korkar Kitap Perisi Aytül Akal ve Renklerin Hakimi Mustafa Delioğlundan muhteşem bir resimli kitap. Aytül Akalın eteğinden dökülen sözcükler, Mustafa Delioğlunun fırçasından sıçrayan renklerle birleşerek büyüleyici bir ahenk oluşturmuş
Kapalı kapılar garip bir his yaratır insanda. Biraz merak, biraz korku, biraz da heyecan Özellikle çocuklar için, kapalı kapılar daha büyük bir gizem taşır. Onların engin hayal dünyası bu kapılar ardında olağanüstü pek çok olayın var olabileceği düşüncesini hiç bırakmaz. Kapılar karanlıktır, büyüktür, serttir, duvar gibidir. Fakat ardında ne olduğunu bilmeden kesin bir yargıya varmak da yersiz olur.
Aytül Akal, bir çocuğun korku kavramı ile baş başa kalışı ve bunun üstesinden gelebilmek için neler yapması gerektiğini anlattığı bu öyküsünde, yaşayarak öğrenmenin birçok korkuyu yenmek için en etkili yol olduğunu gösteriyor. Satır aralarında kullandığı kelimelerle, bilinmeyenden korkmanın anlamsız bir duygu olduğunu vurgulayan Akal için aydınlığa giden tek yol ise, kapalı kapıları sonuna kadar açarak bilginin ışığını gönül gözümüzle görebilmekten geçiyor.
Kapılar, sevgi dolu bir dünya için sonuna dek açılıyor!.. Kapalı kapıların ardında korkuya asla yer yok!

devamını oku..
% 30
indirim
22.40
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 9.60
Favorilere Ekle