Format Kitap
Barkod 9786059684224
Yayın Tarihi 2018-04-19
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 64
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ünzile Girişgin

Cinsel yaşamla ilgili olarak çoğu zaman erkek fıkıhçılar, ilahiyatçılar, ürologlar ve psikiyatrisler yazdı, çizdi ve konuştu. Kadınlar ise duygularını, isteklerini, şikayetlerini hep içine hapsetti. Çekindiler ve sustular.

Bir grup insan cinsel arzuları putlaştırıp, kölesi haline gelirken, bir grup ise bastırıp, hadımlaştırma noktasında yaşıyor. Hele bir kısmı cinsel içerikli kitapları eşinin kafasına fırlatıp 'utanmaaaz' diye hakaret edecek seviyede reddedici ve bilgiye kapalı.

Kitabımızın ismi Sakın Okumayın Cıss.. koyduk. Çünkü yasakladığımız cinsel konuların aslında korkmadan okunması ve tartışılmasının kadın, erkek, gazeteci, hekim, siyaset bilimci, sosyolog.... Herkes görsün istedik. Cinsel yaşam tüm insanlığın ortak paydalarından biri, hekimler de tüm insanlığa hizmet etmeyi amaçlamış şahsiyetler. Ben de kadın-doğum hekimi sıfatımla bu konuda gördüğüm yanlışları ve eksikleri yazmaya çalıştım.

Okuyucular mutlaka bilmedikleri ya da yaşayıp farkına varmadıkları cinsel bilgilere sahip olacaklar, eşleri ile paylaşımlarını daha güzel yaşayacaklar.

İLİM, SAHİBİNDE KALIP PAYLAŞILMADIKTAN SONRA NE İŞE YARAR.....

devamını oku..
Kategori : Cinsellik
% 5
indirim
33.25
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 1.75
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5.00 indirim