Format Kitap
Barkod 9789759509446
Yayın Tarihi 0000-00-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Shane Ellison
Çevirmen   : Arzu Aygen

Şok geçirmeye hazır olun! Sinirlenmeye hazır olun! Daha üa önemlisi ilaçlar ve tıp doktorları olmadan sağlıklı yaşamı öğrenmeye hazır olun!
Son yılların en etkileyici kitaplarından birini okuyorsunuz şu anda. Modern tıbbın yıllardır söylediğini 10 büyük yalanı deşifre ediyor bu kitap. Bu yalanlar o kadar tehlikeli ki sadece ABD´de yılda 105 bin kişiyi öldürüyor, 2 milyon kişiyi hasta ve sakat bırakıyor. Konu ilaç çılgınlığı olduğunda Türkiye´nin birküçükAmerika olduğunu unutmayın. Evet, gönül rahatlığıyla yuttuğumuz FDA onaylı reçeteli ilaçlar, sağlığımızı tehdit ediyor, bizleri öldürüyor. Kandırmaca ilaçların başında kolesterol, kalp, depresyon, hormon ve hiperaktivite ilaçlan geliyor.
Ortada bir çete var! İlaç (daha doğrusu hastalık) satmak için her tür illüzyona başvurabilecek ilaç tröstleri, ilaç şirketlerinin paralarının bekçiliğini yapan Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi (FDA). bilimi terk edip farmasötik dolandırıcılığa soyunmuş doktorlar, istatistik canbazı araştırmacılar ve bunların hepsinin ajanı gibi çalışan medya... Bu ilaç diktatörlüğünün ise bir tek hedefi var: Siz ve sevdikleriniz ve hatta çocuklarınız...
Öyleyse bize bir tek söz kalıyor:
Bu kitabı okumak bir ölüm-kalım savaşıdır...

devamını oku..
10.00
Liste Fiyatı : 10.00
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.