Masaldan Öte Melete
Yazar : Kat Howard
Yayıncı : Misis Kitap
Kategori : Roman - Fantastik
Fiyat: 20.00 TL   Liste Fiyatı : 25 TL
Ürün Satışta. / % 20 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
Sanatçıların inzivaya çekildiği, saygın ama karanlık sırlar taşıyan sanat okuluna adını veren Melete üç Yunan perisinden birisidir: Aoide (şarkı), Mneme (hafıza) ve Melete (uygulama). Yani kardeşlerden en küçüğü.
Melete'nin, sanatçılara çalışmaları sırasında ilham verdiğine inanılır. Okulun kurucuları burayı yeni yetişmekte olan sanatçıların, dış dünyanın müdahalesinden uzakta, sadece sanatlarına odaklanabilecekleri bir yer olarak tasarlamıştır. Yazar Imogen ve dansçı kardeşi Marin, özel olarak seçildikleri Melete'de sanatı ve aşkı uzanabilecekleri kadar yakınlarında bulmuştur. Ancak kısa süre içinde okulda gözle görünenden fazlası olduğunu anlamaya başlarlar. Imogen çocukken hayalini kurduğu bir rüyayı yaşamaktadır. Ancak geçmişinden kaçmak ve gerçek arzusuna ulaşmak istiyorsa, korkunç bir bedel ödemek zorundadır...
Kat Howard olağanüstü bir genç yazar ve çok güçlü bir roman yazmış. Bu kitap aile olmayı, sanat için ödemeye hazır olduğumuz bedelleri, periler ülkesinin tuhaf müziğini ve insanı büyüleyen ortamını anlatıyor.
-Neil Gaiman- Amerikan Tanrıları'nın Yazarı-

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 380
Ebat : 135 X 210
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 0
Barkod-ISBN : 9786056665516
Diğer dosyalar ..